Author: g***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常非常非常非常滿意
顏色: 銀色
Price: NT$10,044
Original Price: NT$11,893
Apple 商品編號 10101350190989 機型 Apple iPhone 系統 iOS 無線充電 以官網資訊為準 充電功率 5W 機身顏色
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw251030770017109629 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9762788 people said the quality is very good!
Author: g***g
Date:
Review: 非常非常非常非常滿意
顏色: 銀色
Author: g***g
Date:
Review: 非常非常非常非常滿意
顏色: 銀色
Author: 9***3
Date:
Review: The battery in the mobile is not original, and the camera 1x zoom does not work.
顏色: 深海藍
Author: d***a
Date:
Review: hope is good
顏色: 深海藍
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.